Varoluşçu Psikoterapi ve Logoterapi Eğitimi


KESİN KAYIT

  • 0.555.274 41 97 numaralı CİSED Whatsapp hattını arayarak veya MESAJ atarak eğitimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz ve kayıt yaptırabilirsiniz.
  • Eğitime neden katılmak istediğinizi, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinizi, aldığınız diğer eğitimleri, TC kimlik numaranızla birlikte adınızı ve soyadınızı bize kısa MESAJ olarak atın, “kesin kaydınızı” yapalım.

EĞİTMEN

CİSED, IICPI ve PSİKODER EĞİTMENİ PSİKOTERAPİST CEM KEÇE’nin ÜYESİ OLDUĞU ULUSLARARASI DERNEKLER:

  • Amerikan Psikiyatri Birliği (APA)
  • Amerika Psikoloji Birliği (APA)
  • Avrupa Psikiyatri Birliği (EPA)
  • Alman Psikiyatri Psikoterapi ve Psikosomatik Sağlık Birliği (DGPPN)

EĞİTİM HAKKINDA

Varoluşçu psikoterapi ve logoterapi eğitimi, insan yaşamı ve hayatın anlamı, insan felsefesi ve gerçeklik, yalıtılmışlık ve anlamsızlık, boşluk ve hiçlik duygusu, yalnızlık ve özgürlük, otantik yaşam ve kaygı, değerler ve inançlar, seçimler ve sorumluluklar, seçenekler ve ölüm gerçeği üzerine kafa yoran psikoterapistler için "sorgulatan" ve "genel psikoterapi pratiğine katkıları olan" çok sıra dışı bir eğitim olacaktır.

TEORİK EĞİTİM + TERAPİ UYGULAMALARI + FORMÜLASYON VE VAKA ANALİZİ + BİREYSEL SÜPERVİZYON VE GRUP SÜPERVİZYONU

Entegratif yaklaşımı esas alan ve insan ruhunun derinliklerine dair farkındalığınızı arttıracak olan eğitimimiz, hem kişisel gelişiminize hem de bireysel psikoterapi, cinsel terapi, evlilik terapisi, aile danışmanlığı ve HEKİMLİK SANATINI icra etme becerilerinize katkı sağlayacaktır.

BELGELENDİRME VE DERS NOTLARI

  • Eğitim sonunda “eğitim katılım belgeniz” ve “ders notlarınız” adresinize kargo ile yollanacaktır.
  • Eğitim katılım belgeniz Uluslararası Akreditasyon ve Sertifikasyon Kuruluşu (IACO) ve CİSED onaylı olacaktır...
  • CİSED eğitimleri Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI) ve Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) tarafından desteklenmektedir ve akredite edilmektedir. IICPI veya PSİKODER onaylı eğitim katılım belgesi alabilmeniz için, belirli dönemlerde Ankara ve İstanbul'da bulunan sınav merkezlerimizde yazılı sınava girmeniz, 70 ve üzerinde puan almanız gerekmektedir.

 


CİSED eğitimleri Uluslararası Entegratif Kognitif Psikoterapi Enstitüsü (IICPI) ve Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER) tarafından desteklenmektedir ve akredite edilmektedir...