KONGREYE DAVET
Kongre'nin ardından fotoğraflarla 21. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi.
weeks Değerli Meslektaşlarımız,

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) ve German Society for Social Scientific Sexuality Research (DGSS) tarafından organize edilen, 17 - 20 Nisan 2014 tarihleri arasında Türkiye’nin incisi ve turizm cenneti olan Antalya’da Su Otel’de düzenlenecek olan 21. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi’nin teması “Seksoloji ve Cinsel İşlev Bozukluklarının Tedavisindeki Gelişmeler” (Advances in Treatment of Sexual Dysfunctions and Sexology) olarak belirlenmiştir. Son bilimsel araştırmalar ve yeni uygulanmaya başlanan cinsel tedavi yöntemleri cinsel sağlık bilimindeki tartışmaları hep gündemde tutuyor. Elde edilen yeni bulgular günlük tedavi uygulamalarımızı değiştirecek gibi görünüyor. Kongremiz için seçilen bu tema, başta orgazm ve cinsel istek sorunları olmak üzere cinsel işlev bozukluklarının tedavileri bakımından yeni yaklaşımların kongremizde ayrıntısıyla tartışılmasını sağlayacaktır.

Uzun konferans bölümleri (yaklaşık 45 - 60 dakika), poster ve oral prezentasyon bölümleri, workshoplar ve tartışma bölümlerimiz ile nitelikli bir program oluşturacağımıza inancımız tamdır. Bilimsel konferans planımız Kongre Bilimsel Kurulu tarafından oluşturulacaktır. Bu Kongre’ye katılacak herkesin öğrenebilmesi, cinsel sağlık bilimindeki yenilikleri izleyebilmesi, alanında uzman olan bilim insanlarıyla tanışması ve meslektaşlarımızın fikir alışverişinde bulunmaları için gerekli olan bilimsel ortamı ve beş yıldızlı SU Oteli’nin gelişmiş imkânlarıyla sosyal programı hazırlamaktan büyük onur duyacağız. Katılımcılar DIONYSOS Bahar Festivali gibi sosyal etkinliklerin yanında, akademik açıdan rüyaların ötesinde bilimsel bir deneyim yaşayacaklardır.Ayrıca ilk kez posterlerin, oral presentasyonların ve konferansların tümü, bize Powerpoint sunumu olarak gönderilmesi durumunda (ppt uzantısı), 5 yıl boyunca web sitemizde kalacak ve böylece sunumlar web sitemizde ulaşılabilir halde olacaktır.

Tüm ruh sağlığı profesyonellerini ve ilişkili diğer disiplinlerdeki hekimleri Antalya’nın en güzel mevsimlerinden biri olan Nisan ayında 21. Uluslararası Cinsel Sağlık Kongresi’nde buluşmaya davet ediyoruz.

Dostluk, sevgi ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Gerald R. Weeks
Kongre Başkanı

www.cised.org.tr
www.sexologie.org
www.cinselsaglik2014.org
Prof. Dr. Jakob PASTÖTTER
Kongre Eşbaşkanı 
www.sexologie.org